Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Betanított munka (Debrecen) INTS/DK/035

Debreceni partnercégünk részére keresünk

Betanított munkára

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás
  • A termékek darabszámának és típusának ellenőrzése
  • A gyártási terület kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal

Elvárás:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Modern, tiszta munkakörnyezet

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre