www.cvonline.hu

Betanított munka (Budapest 10. kerület)

  • A hirdetés 169 napja lejárt

Számítástechnikai eszközök és mobiltelefonnal foglalkozó amerikai cég keres

Könnyű fizikai munkára (ülő)

női és férfi munkatársakat.

Feladat:

  • mobiltelefon és számítástechnikai eszközök szervizelése, gyártása

Amit nyújtunk:

  • kiemelt bérezés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • könnyű fizikai munka
  • kultúrált munkakörnyezet

Amit kérünk:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • józan életmód
  • 2-3 műszak vállalása
  • jó kézügyesség
  • precizitás, megbízhatóság

Jelentkezni a 0630/1854746-os telefonszámon vagy a megadott email cimen lehet.

Helyek Budapest
X. kerület
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre