Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított műanyagipari gépkezelő

  • T-CELL Plasztik Kft
  • Hajdú-Bihar, Hajdúszoboszló
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A T-CELL Plasztik Kft. magyar tulajdonban lévő vállalat, a magyarországi polisztirolgyártás egyik szereplője, Hajdúszoboszlón vagy környékén lakó munkatársakat KERES határozatlan időre szóló munkaszerződéssel a következő munkakörbe:

(2 vagy 3 műszakos munkarend)

Feladatok

  • polisztirolgyártó berendezések üzemeltetésének betanulása és begyakorlása,
  • technológiai berendezések beállítása,
  • a műszakvezető által kiadott termelési feladat végrehajtása,
  • termeléshez és késztermék kiszolgálásához kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • tehergépjárművek rakodása,
  • technológiai és kisegítő berendezések valamint az üzemcsarnokok tisztántartása,

Elvárások

  • legalább általános iskolai végzettség,
  • rugalmasság,
  • terhelhetőség,

Előnyt jelent

  • polisztirolgyártásban, műanyagfeldolgozásban szerzett tapasztalat,
  • kazánkezelői képesítés,
  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni lehet személyesen (4200 Hajdúszoboszló, Szováti útfél 3/B), vagy elektronikusan küldött önéletrajzzal.

Helyek Hajdú-Bihar
Hajdúszoboszló
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre