Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított könnyű fizikai munka

Human Centrum Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.03.
Jelentkezési határidő: 2019.11.21.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk Könnyű fizikai feladtra munkatársat.

Feladatok:

  • Katonai eszközök darabolása, gépi csiszolása, rendszerezése
  • Minőségileg nem megfelelő anyagok selejtezése
  • Könnyebb anyagmozgatási feladatok (max. 20 kg)

Elvárások:

  • Automatizált gépsor napi szintű használata
  • Fizikai teherbírás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Teljes körű munkavédelmi felszerelés
  • Igényes környezet

Előnyt jelent:

  • Közeli lakhely előny
  • Releváns tapasztalat daraboló, csiszoló feladatokban

A lenti jelentkezési űrlap kitöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése email címen a pozíció pontos megjelölésével, fényképes önéletrajz elküldésével.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre