Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gyümölcs válogató (Hajdúsámson)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1950531

Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított gyümölcs válogató

Feladatok:

  • Áru feldolgozási-, és tisztítási feladatok ellátása
  • Gyümölcs válogatás
  • Gyümölcs csomagolás

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Azonnali munkakezdés
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő megléte

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • Hajdúsámson

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +3630 507 6387-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Hajdúsámson
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre