Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gépkézelő

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2019.11.02.

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásiról, érték-alapú életszemléletéről.

Filozófiájuk:  "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!"

Csatlakozzon ÖN is!

Feladatok:

  • Vállalati képzést követően a meghatározott, beosztás szerinti feladatok ellátása
  • Gyártási folyamatok felügyelete, végellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Számítógépen a gyártáshoz szükséges adatok beállítása
  • Félautomata gépsorok kezelése és felügyelete

Elvárások:

  • Folyamatos műszakos munkavégzés vállalása

Munkaidő

2+2 nap folyamatos munkavégzés amelynél két munkanapot mindig két pihenőnap követ, így hónap fele teljesen szabad!

  • 2 nap nappal (06:00 - 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 - 06:00), 2 nap pihenő

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkahely
  • Kereseti lehetőség: bruttó 300.000 - 450.000 Forint/hó bérezés
  • Évente nettó 200.000 Forint cafeteria
  • Szakmai betanítás
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra, ezt követően kollégáink rövid időn belül felkeresik önt. További információk a 06-70/452-9046-os telefonszámon.

Helyek IX. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre