Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő

  • POLYAX Alkatrészgyártó Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 26 napja lejárt

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres.

Béreink emelkedtek; 3 műszak vállalása esetén plusz juttatás!

Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykedünk.

Feladatok:

  • műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • termelésben való aktív részvétel
  • pontos, igényes munkavégzés

Elvárások:

  • minimum 8 általános végzettség
  • alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • gépi forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • minimum 2 műszak vállalása

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • bejárási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • kellemes légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre