Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő

Trenkwalder Kft
Régió: Szolnok

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2020.06.20.

Szolnoki vállalat gépkezelői pozícióba felvételt hirdet saját állományba!

  • egyedi gépek kezelése,
  • minőségellenőrzés,
  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

  • minimum alapfokú végzettség,
  • termelésben/fémiparban szerezett munkatapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • elkötelezett, munkájára igényes személyiség.

  • korrekt bérezés,
  • már az első hónaptól : Cafeteria, és minőségi bónusz
  • biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség, a cég saját állományában
  • 3 nap munka, 3 nap pihenő (12 órás műszakok)
  • ingyenes céges buszjáratok: Abádszalók, Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszapüspöki, Törökszentmiklós
  • vagy útiköltség térítés
  • előrelépési lehetőség biztosított

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.06.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre