Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő

  • Kelly Services
  • Pest, Budaörs, Budapest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Gépkezelő

munkatársat keresünk Budaörsre

Feladatok:

  • Csomagolóanyag gyártó gépsorok kezelése, gépek átállítása;
  • Alapanyagok előkészítése;
  • Gép melletti minőségellenőrzés a mérőberendezéseken, mintaellenőrzés;
  • Adminisztrációs rendszer vezetése számítógépen;

Elvárások:

  • Rendelkezel középfokú/szakmunkás végzettséggel;
  • 3 műszakos és hétvégi munkarend vállalása nem jelent gondot számodra;
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, stabil munkaviszonnyal, azonnali kezdéssel;
  • Versenyképes bérezéssel akár br. 370.000 Ft (műszakpótlékokkal, cafetériával együtt);
  • Teljesítményalapú éves bónusszal;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással ismerjük el.
  • Alapbéren felüli juttatások: Céges buszjárat, BKV bérlet, gépjármű támogatás
  • Sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Küldje el jelentkezését vagy keresse munkatársainkat az alábbi elérhetőség egyikén:

Csicsvák Ágnes
Tel: +36 30 581-90-72

Római Nikolett
Tel: +36 30 331 6417

Helyek Pest
Budaörs
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre