www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő

  • A hirdetés 46 napja lejárt

Csomagolóipari termékeket gyártó cég, a BMP Packaging Kft., keres

munkakörbe új munkatársakat, 3 műszakos munkarendbe.

Elvárások:

  • csapatmunka
  • terhelhetőség
  • monoton munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • teljesítménybónusz

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, ÁTI Sziget Ipari Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen, vagy a +36 70/ 637 40 09 telefonszámon lehet.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű