Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő - Orosháza

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva

Dolgozz Te is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál,

BETANÍTOTT GÉPKELEZŐ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafateria
  • Utazás támogatás
  • Bónusz rendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés- és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése; ütődés, felverődés, stb. elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

    Link megjelenítése

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívd a +36 20 934 40 16-os telefonszámot.

    Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

    Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

    Helyek Békés
    Kategória Gyártás / Termelés
    Aktiválás időpontja 2019.01.18.
    Iratkozzon fel állásértesítőre