Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő- Békéscsaba

  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ POZÍCIÓBAN

Békéscsabán!

A leendő munkatárs feladatai:

Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • műszaki beállítottság
  • CNC forgácsoló végzettség
  • fémforgácsolásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Utazási támogatás
  • Stabil állás
  • Karrierlehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +3620/ 934-4016-os telefonszámot.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre