Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő (Balassagyarmat)

HSA Kft.
Régió: Balassagyarmat, Nógrád

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított gépkezelő

Főbb feladatok:

  • Elősorban (1 hónap kb) segítség nyújtás a szerb munkavállalóknak a betanításában ez a tolmácsolás része
  • Kábelkészítő gépek kezelése, beállítása
  • Anyagbekészítés, gépkiszolgálás
  • Két műszakban való részvétel
  • Kábelgyártás során alkalmazott technológiák megismerése, megértése és használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Szerb nyelvtudás
  • 4+4 munkarend vállalása (4 nap munka után 4 nap pihenő)
  • 12 órás munkvégzések 06-18 és 18-06

Amit a cég kínál Önnek:

  • Bruttó 1100 forintos órabér
  • Műszakpótlékok
  • Napi 1 melegétkezés
  • Szép kártya
  • Szállás
  • Vizsgák után magasabb berezés

Munkavégzés helye:

  • Balassagyarmat

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 742 0730-es telefonszámon keresztül kérhető!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Balassagyarmat
Nógrád
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Szerb
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre