Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított faipari összeszerelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 57 napja lejárt

Betanított faipari összeszerelőket

keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Augsburg, Németország

Feladatok:

  • Segédkezés Lakóautók bútorainak a gyártásában
  • Faalkatrészek méretre vágása, összeszerelése, beszerelése

Elvárások:

  • Tapasztalat faipari gyártásban, összeszerelésben
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 10,69 € / óra + nettó 24 €/nap Auslöse
  • Német bejelentés, német biztosítás
  • Ingyenes egyszemélyes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Németország
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre