Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított éttermi munka

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.08.16.
Jelentkezési határidő: 2019.08.27.

Munkalehetőség trendi mediterrán étteremben!

A város több pontján megtalálod a világszerte 200 éttermet üzemeltető olasz Vapiano éttermet, ahol a főzés a szemed előtt zajlik, friss alapanyagokból, szezonális receptek alapján, melyet még kedvedre variálhatsz,fűszerezhetsz is. A tészta és pizza  szakácsok naponta, helyben készítik a tésztákat, szószokat. A saláták, kézműves desszertek szintén a legjobb minőségű alapanyagokból, olasz stílusban készülnek. Saját márkás frissítőket, egy jó kávét, fogyaszthatsz el kényelmes fotelokban, kellemes környezetben. Így kikapcsolódási lehetőséget is jelent az itt töltött idő, egy-egy ebéd, vagy vacsora, mert a hangulat, a berendezés mind ezt szolgálja.

Ha igényes munkakörnyezetben szeretnél dolgozni, egy szorgos csapat tagjaként, és nem lehet kizavarni a konyhából, akkor olvass tovább.

Mivel a munkafolyamatok kis részekre vannak osztva, előképzettség nélkül is könnyen elsajátíthatók a munkakörök Persze az fontos, hogy érdeklődj a vendéglátás iránt, és szeress csapatban dolgozni.

Nálunk minden nap meleg ebéd vár, havonta pontosan kapod a fizetést számládra,(pozíciótól függően nettó 160-200.000 Ft) a délutáni, ünnepnapi munkavégzésért pótlékok járnak, illetve a teljesítményed után bónusz, és borravaló.

Választható munkakörök:

  • Tészta szakács (tészták elkészítése, friss alapanyagokból, adagonként)

  • Pizza szakács (tészta előkészítése, pizza készre sütése)

  • Salátakészítő (az előkészített alapanyagokból a saláták összeállítása)

  • Pénztáros (kassza kezelés))

  • Szervízes/leszedő (az étkészletek, evőeszközök, fűszernövények biztosítása, a konyhán kívüli területek tisztán tartása)

  • Báros (kávé, üdítő, desszertek, alkoholos italok elkészítése, kiszolgálás)

  • Desszert- és tésztakészítő  (tésztagép kezelése, édességek elkészítése)

  • Mosogató (mosogatógép használata, nagyobb edények kézi mosogatása)

  • Konyhai kisegítő (különböző konyhai részfeladatok elvégzése)

Munkaidő:

  • Heti 5 nap/8 óra, vagy 4 nap/10 óra, folyamatos munkarendben, változó beosztásban.

Választható munkavégzési helyek:

  • Vörösmarty tér

  • MOM Park

  • Westend

  • Bécsi Corner (Kolosy tér)

Ha hosszú távra keresel munkát, és akár előrelépési lehetőségben is gondolkozol, küldd el fényképes önéletrajzodat a betanitott-ettermi-munka_11@starjobs.hu e-mail címre.

Jelentkezésed után telefonon egyeztetünk veled, és akár már másnap várnak az étteremben egy beszélgetésre.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre