Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított elektromos összeszerelő

Starjobs Magyarország
Régió: Fót

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

I. A feladat általános leírása/szerepkör

Irányítástechnikai és állapotfelügyeleti rendszerek mechanikus és elektromos összeszerelése szakmai felügyelet mellett.

II. Fő munkaköri feladatok

·         A területen alkalmazott dokumentumok (pl. elektromos/mechanikus rajzok, munkautasítások) olvasása és értelmezése;

·         Szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a rendelkezésre álló rajzok és anyagok felhasználásával;

·         Alapvető kéziszerszámok és a munkavégzéshez szükséges gépek használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók);

·         Alapvető mérőeszközök használata;

·         Általános szabályok, eljárások, baleset-egészségvédelmi szabályok betartása;

·         Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival;

·         Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

III. Döntési kör:

·         Összeszerelésre vonatkozó ”Best practice” és munkautasítások, project dokumentáció használata

·         Munkát csak szakmai felügyelet mellett végezhet

IV. Munkaköri elvárások:

·         Alapfokú végzettség

·         Csapatjátékos hozzáállás

·         Rugalmasság

·         Jó kommunikációs készségek

·         Két műszakos munkarend vállalása

V. Előny:

·         Hasonló területen szerzett tapasztalat

·         Számítógépes ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: betanitott-elektromos-osszeszerelo_252@starjobs.hu

Helyek Fót
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre