Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről!

Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!"

Csatlakozzon ÖN is!

Feladatok:

  • Habtermékek (pl. jógamatracok) csomagolása, címkézése, dobozolása
  • Egyszerű, betanított gépkezelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, minimum két műszak vállalásával, 8 órás munkarend szerint.
  • Délelőtt: 06.00 - 14:00
  • Délután: 14:00 - 22:00
  • Éjszaka: 22:00 - 06:00

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkahely
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Évente 200.000 Ft cafeteria
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Kiemelt bérezés és pótlékok
  • Utazási költségtérítés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Kollégáink néhány munkanapon belül felkeresik Önt a megadott elérhetőségeken. További információk a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a 06-70/452-9046-as telefonszámon.

Helyek IX. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre