www.cvonline.hu

Betanított CNC gépkezelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.07.
Jelentkezési határidő: 2018.08.21.

Fémmegmunkálással, alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégákat betanított segédmunkás pozícióba mielőbbi munkakezdéssel.

Pozíció leírása / Job description

- Eszterga gép kezelése, mérési feladatok ellátása
- Üzemi szinten az anyagáramlás lebonyolítása
- Félkész-, rúdanyag előkészítése a megmunkáláshoz
- Dokumentáció vezetése a készletről (SAP rendszerben)

Elvárások / Requirements

- Befejezett 8 általános
- Nagy teherbírás, jó fizikum
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 2 műszakos munkarend vállalása (kezdés: 06:00 - 14:00 vagy 14.00- 22:00)
- a tolómérő ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Utazási támogatás
- Modern munkakörnyezet
- Tanulási lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre