Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Beszerző/Buyer (Bács-Kiskun) INTS/21/3

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Beszerző / Buyer

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A beszerzés koordinálása
  • Folyamatosan nyomon követi a bejövő ajánlatokat, árajánlatot kér és megrendeléseket ír
  • Folyamatos kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal és a gyártással
  • Az alapanyag-készlet állapotának ellenőrzése
  • Nyomon követi a megrendelt alkatrészek útját, valamint koordinálja a szállításokat
  • A termeléshez szükséges szerszámok és segédanyagok rendelésének lebonyolítása
  • Kimutatásokat készít a beszerzések alakulásával, beszállításokkal és beszállítókkal kapcsolatban
  • Dokumentálja a beszerzett alkatrészeket, és nyomon követi a készletmozgást
  • Bejövő alapanyagszámlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki vagy közigazgatási irányú felsőfokú végzettség
  • 2 év beszerzés területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre