Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Rolla Art Tervezőiroda Kft.
  • Szigetszentmiklós, Pest, Bu...
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Cégcsoportunk HOMLOKZAT üzletágába

BESZERZŐ

munkatársakat keresünk.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Alumínium nyílászárók gyártásához szükséges alapanyagok beszerzése
  • Termelés optimális anyagellátásának gazdaságos biztosítása
  • Kivitelezéshez szükséges segédanyagok beszerzése
  • Festőüzemmel való kapcsolattartás
  • Rendelések feldolgozása SAP rendszerben
  • Közreműködés a projektmunkák adminisztrációs feladatainak elvégzésében
  • Reklamációkezelés
  • Részvétel a félévenkénti leltározásban

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés, affinitás, rendszerben gondolkodás
  • Határozott, érdekérvényesítő, meggyőző kommunikációs képesség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • SAP ismeret előny!
  • Német vagy angol nyelvtudás előny!

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás Szigetszentmiklóson kívüli lakosok részére
  • Fővárosi bérekkel versenyképes munkabér

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre