Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

Beszerző

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.08.16.
Jelentkezési határidő: 2019.09.15.

Kecskeméti, multinacionális Partnerünk keresi új Beszerzőjét!
Ha szeretnél egy vidám, lelkes csapat tagja lenni, motiválna a rugalmas munkaidő-beosztás, már dolgoztál beszerzőként legalább 2 évig multinacionális környezetben és jól beszélsz angolul, akkor ez az álláshirdetés Neked szól!

Beszerző

Beszerzőként a következő feladatokat kell ellátnod:

  • A kapott tervek és a termelésből, illetve raktárból kapott rendelési igények alapján a gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok megrendelése és azok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás, megrendelt alapanyagok és csomagolóanyagok beérkezésének nyomon követése
  • A beérkezett alapanyagok és csomagolóanyagok raktári bevételezéséhez szükséges dokumentumok előkészítése, illetve frissítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Az alapanyag és csomagolóanyag készletek figyelése, a megadott biztonsági készletek biztosítása
  • Az alapanyagok lejárati idejének figyelése, a lejárt alapanyag készlet minimálisra csökkentése
  • A megszűnő termékek megmaradó alapanyag és csomagolóanyag veszteségének minimálisra csökkentése
  • A gyártáshoz hiányzó alapanyagok és csomagolóanyagok készletének minimálisra csökkentése
  • A beérkező alapanyag és csomagolóanyag számlák ellenőrzése, a szükséges dokumentumok (voucher) előkészítése, a beszerzési rendelés és a raktári bevételezéshez kapcsolódó dokumentumok csatolása
  • Az alapanyag és csomagolóanyag árak nyomon követése, árcsökkentési lehetőségek megkeresése, új beszállítók felkutatása
  • Költségmegtakarítási lehetőségek felkutatása, valamint az ártárgyalásban való részvétel
  • Az alapanyagok és csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi reklamációinak lebonyolítása
  • Kimutatások és riportok készítése

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, közgazdaságtan vagy kereskedelem)
  • Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete, illetve vámkezelési végzettség és tapasztalat előnyt jelent

Amit a Partnerem kínálni tud a munkádért cserébe:

  • Egy szuper, támogató közösséget, ahol nyitottak az új ötletekre
  • Fejlődési lehetőséget változatos feladatok útján
  • Rugalmas, az életed más aspektusaihoz igazítható munkaidő-beosztást
  • Piacképes alapbért, amely mellett egyéni és céges teljesítménytől függő 13., illetve 14. havi bért, valamint nettó 20.000 Ft cafetériát biztosítanak

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre