Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva
Partnerünkről:

Nemzetközi szinten elismert, gyorsan fejlődő autóipari partnerünk, esztergomi lokációval keres kollégákat a következő pozícióra: Beszerző

Feladatok:
  • Gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok beszerzése műszaki rajzok alapján
  • Nemzetközi szintű kapcsolattartás beszállítókkal, szállítmányozókkal
  • Árajánlatok bekérése, árkalkulációk készítése, rögzítése
  • Költségek elemzése, optimalizálása
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Megrendelések leadása, nyomon követése
  • Beszállítók kiválasztásában, értékelésében és fejlesztésében való részvétel
Elvárások:
  • Befejezett főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági szakon
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Beszerzői tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
Amit kínálunk:
  • Karrierlehetőség, nemzetközi munkakörnyezet
  • Komoly szakmai kihívások, képzési lehetőségek
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőségeket
  • Kiszámítható munkavégzést
Munkavégzés helye:

Esztergom

Helyek Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre