Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

Beszerző

CLAAS Hungária Kft.
Régió: Törökszentmiklós, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.27.
Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó
vállalatánál Törökszentmiklóson.

Beszerző

munkatársat keresünk.

Miért minket válasszon?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív beszerzői csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Új termékekhez ajánlatok kérése és azok alapján a beszállítók kiválasztása.
  • Ártárgyalások lebonyolítása.
  • Szerződések előkészítése, kezelése.
  • A világ több pontján lévő partnerekkel kapcsolattartás.

Mit várunk el Öntől?

  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettséget.
  • Projektek vezetésében, kezelésében szerzett tapasztalatot.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatot (elsősorban fémipar, lemezmegmunkálás, hegesztett alkatrészek)

Mi jelent előnyt?

  • Német nyelvtudás.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • SAP ismeret.

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.
Helyek Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre