Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

A Chef Market Zrt hosszú távra

BESZERZŐ

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Közreműködik a beszerzési osztály stratégiájának kialakításában
  • A termékcsoportra vonatkozó fejlesztési terv készítése, nyomon követése, a meghatározott célok megvalósítása
  • Termékportfólió kialakítása
  • Az értékesítők napi munkájának támogatása
  • Részt vesz az értékesítést ösztönző tervek kidolgozásában, hatékonyságnövelésben
  • Információgyűjtés, piac –, és konkurenciaelemzés
  • Vevői-, és értékesítői igények figyelemmel kísérése, elemzése, javaslattétel
  • Szállítói tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések kezelése
  • Heti/havi riportok készítése, elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2 éves, vagy azt meghaladó munkatapasztalat
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientált beállítottság
  • Gyakorlatias szemléletmód
  • MS Word, Excel, Power Point magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • FMCG beszerzésben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest 1158, Késmárk utca 9.

Jelentkezéseket várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Ellátási menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre