Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársakat keres a következő munkakörbe:

Beszerző

Főbb feladatai lesznek:

  • Anyagok megrendelése, nyomon követése
  • Megfelelő időben történő beérkezés biztosítása
  • Készletszintek monitorozása
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártással, menedzsmenttel
  • Ajánlatkérések készítése
  • Beérkezett ajánlatok elemzése és kiértékelése
  • Beszerzési döntések, tárgyalások előkészítése
  • Megrendelések készítése és bonyolítása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos számlák nyomon követése
  • Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása
  • Meglévő beszállítói bázis kezelése
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal
  • Megrendelések dokumentációja a cég vállalatirányítási rendszerében

Amit elvárunk Öntől:

  • Beszerzés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés.
  • Tárgyalási és érdekérvényesítő képesség.
  • Célorientált személyiség.
  • Kezdeményező készség.

Jelentkezésénél előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált)
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki végzettség - vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre