Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

Beszerző

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.04.22.
Jelentkezési határidő: 2019.05.11.

Autóipari beszállítóhoz keresünk Kecskemétre tapasztalt beszerző kollégát, aki magabiztos angol nyelvtudással és stratégiai szintű ártárgyalási rutinnal rendelkezik.

Beszerző

  • Operatív és stratégiai szintű beszerzési feladatok
  • Alapanyag- és indirekt anyag valamint szolgáltatás beszerzés
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, újak felkutatása
  • Beszállítók versenyeztetése, árajánlatok bekérése
  • Beszállítók kiválasztása, szerződéskötések előkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóiparban szerzett minimum 2-3 éves beszerzői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Tárgyalási rutin
  • Önálló, magabiztos, proaktív személyiség

  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag, éves bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai támogatás, elismerés
  • Fejlődési lehetőség

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre