Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BESZERZŐ

BESZERZŐ

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.04.15.
Jelentkezési határidő: 2019.05.10.
header

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

BESZERZŐ
ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  •  Nem beépülő anyagok /alkatrészek és szolgáltatások beszerzése, ártárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Beszállítók kiválasztásában, értékelésében és fejlesztésében való részvétel
  • Beszerzések elemzése és nyomon követése
  • Szerződések megkötése és SAP rendszerben való kezelése
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Szoros együttműködés a cégcsoport beszerzési hálózatával
  • Beszerzési projektek koordinálása
  • Új projektek támogatása beszerzési oldalról

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • MS Office és SAP ismeret
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Velünk az élvonalba kerülsz!

Helyek Újhartyán
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre