Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Semilab Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ

Leendő munkatársunk feladatai az elektronikai és mechanikai alkatrészek, gyártási segédanyagok beszerzése kapcsán:

  • árajánlatok bekérése és kiértékelése, beszerzési forrás kiválasztása
  • megrendelések kiküldése bel-, és külföldi beszállítók részére
  • a megrendelések nyomonkövetése
  • reklamációs ügyintézés
  • beszállítók értékelése
  • indirekt anyagok beszerzése
  • egyéb beszerzéssel kapcsolatos, munkaköri feladatok adminisztrációja

Elvárásaink a számunkra ideális jelölttel szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • minimum 1-3 év tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz munkavégzés
  • problémamegoldó szemlélet

Amit mi kínálunk:

  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Cégünkről további információt a Link megjelenítése honlapon talál.
Pályázatát a munkakör megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Ellátási menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre