Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • E.M.E. Kft.
  • Nagykanizsa, Zala
  • A hirdetés 19 napja lejárt

E.M.E. Kft.

villanymotor tekercseléssel foglalkozó, nagykanizsai székhelyű cég

Beszerző

munkatársat keres

FELADATOK:

  • Rendelések időben történő kiadása és eljuttatása a beszállítóhoz, nyitott rendelések szállítási dátumának egyeztetése és azok vállalatirányítási rendszerben történő nyomon követése
  • Beszállítók teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Beszerzett termékek nyomon követése (specifikációk kiküldésétől az anyag beérkezéséig)
  • Beszerzési adatok karbantartása a vállalatirányitási rendszerben, áreltérések ellenőrzése, kiértékelése
  • Beszerzett anyagok készletének folyamatos nyomon követése, meghatározott szinten tartása
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat (termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy olasz nyelvtudás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes fizetés
Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Olasz
Aktiválás időpontja 2019.04.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre