Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Beszerző
Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét
Hozzáadva: 2018.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.01.08.
Hirdetés azonosító: 2297127
lejárt
Stabil, növekvő, nemzetközi háttérrel rendelkező, kecskeméti, élelmiszeripari partnerünk bővülő csapatába keresünk beszerző kollgát az alábbi feltételekkel:
Beszerző
  • Alapanyagok megrendelése és azok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Belföldi és nemzetközi beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Ártárgyalásokon való aktív részvétel
  • Készletszintek nyomonkövetése, nyilvántartása
  • Beérkezett áruk ellenőrzése
  • Riportok, elemzések készítése
  • Adatok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Felsőfokú végzettség (logisztika, közgazdaságtan vagy kereskedelem)
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete, illetve vámkezelési végzettség és tapasztalat előnyt jelent
  • Stabil, megbízható, multinacionális vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Irodai munkarend
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.12.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre