Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 48 napja lejárt

Az

ALU-REDŐNY Kft
Link megjelenítése

Beszerző

munkatársat keres.

Feladatok

  • egyedi gyártású termékek gyártásához szükséges alapanyagok, alkatrészek és   késztermékek beszerzése
  • új beszállítók felkutatása, előminősítése
  • árajánlatok bekérése, előkészítése döntésre
  • részvétel a beszállítókkal történő kondíciós tárgyalásokon, bel- és külföldön egyaránt
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal, a termeléssel
  • megrendelések teljes körű lebonyolítása, menedzselése, nyomon követése
  • készletelemzés, készletek optimalizálása
  • közreműködés minőségügyi és pénzügyi problémák megoldásában
  • közreműködés a szállítások megszervezésében

Elvárások

  • legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • magabiztos, tárgyalóképes kommunikáció német és/vagy angol nyelven, szóban és írásban
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat (gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kitűnő kommunikációs- és tárgyalókészség
  • kitartó, megbízható munkavégzés, precizitás
  • stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés, cafeteria, napi meleg étkezés
  • stabil hátterű, megbízható nem multinacionális munkáltató
  • kihívást jelentő, összetett munkakör
  • változatos, önálló döntést igénylő, felelősségteljes feladatok

Egyéb

  • munkavégzés helye: Mogyoród
  • teljes munkaidő
  • akár azonnali kezdéssel
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk beszerzési asszisztens munkakörbe

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével

Helyek Mogyoród
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre