Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Magyarország vezető építőanyag kereskedelmi hálózatának vecsési telephelyére keresünk munkájára igényes

Beszerző

munkatársat keres.

Szereted a pörgős munkát? Rendelkezel kellő önbizalommal több milliós forgalmi célok megvalósítására? Ha igen, akkor téged keresünk!

Feladatok:

  • operatív készletgazdálkodási feladatok ellátása
  • megrendelések felvétele az értékesítőktől
  • telepi megrendelések (készletes termék) leadását megelőzően mennyiségek ellenőrzése, rendelések kiegészítése; árak ellenőrzése
  • a termékrendelések gyártók felé történő leadása, az olasz rendelések táblázatba gyűjtése
  • a megrendelés visszaigazolások folyamatos figyelemmel kísérése
  • a megrendelt termékek gyárból történő telepi beszállíttatása
  • a telepről és a gyárból kiszállításra kerülő anyagok ellenőrzése, a helyes raktárkészletről való kiírás ellenőrzése, szükség szerinti korrigálása
  • az árumozgás raktári nyilvántartása, a beérkezett és kiadott áruk rendszerben történő rögzítése
  • a beérkező szállítólevelek ellenőrzése, bevételezése
  • gyártók listaárának rendszerben történő frissítése
  • akciós árak rendszerben történő rögzítése és kikommunikálása az értékesítők felé

Szakmai elvárások:

  • középfokú (preferáltan kereskedelmi) végzettség
  • minimum 2-3 éves, hasonló területen szerzett kereskedelmi asszisztensi és/vagy beszerzési tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) gyakorlati ismeret
  • aktív alapfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • építőipari és/vagy csempe-szaniter anyagismeret
  • építőanyag és/vagy csempe-szaniter beszerzésben szerzett több éves gyakorlati tapasztalat
  • a piaci környezet (gyártók, versenytársak) ismerete

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • megbízhatóság, kötelességtudat
  • magas fokú precizitás, képesség a hibák kiszűrésére
  • önálló, lendületes munkavégzés, terhelhetőség;
  • pozitív-, feladat- és eredményorientált szemléletmód
  • kiváló kommunikációs képességek (írásban és szóban)

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes, egyéni forgalomhoz kialakított jövedelem
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Vecsés (Pest-megye)

Amennyiben szereted a kihívásokat, tudsz küzdeni céljaiért és motivál, ha elismerik a munkádat, akkor jelentkezz hozzánk!

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet - fizetési igény megjelölésével - a lenti e-mail címre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Vecsés
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre