Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző

  • Company_icon Donauchem Kft
  • Location_icon XXII. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 262 napja lejárt

Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre

önálló és teljeskörű beszerzési feladatok ellátására

Beszerzőt

keres

Feladatok:

  • a beszerzési feladatok napi szintű ellátása egy adott árucsoport tekintetében
  • teljeskörű beszerzési folyamat intézése a kapcsolatfelvételtől a készletre vételig
  • az áruforgalomhoz kapcsolódó kísérő dokumentáció kezelése, költségek leigazolása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves direkt beszerzői területen szerzett tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • vegyi anyagok alapvető ismerete
  • EU-n kívüli (harmadik) országokból történő beszerzési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkakörnyezet
  • nemzetközi kihívások

Kérjük önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje el.

Helyek XXII. kerület
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.03.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre