www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 186 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése

Budapesti csapatának bővítéséhez keres

BESZERZŐT

Ha szereted a kihívásokkal teli feladatokat, mely sokrétűek és felelőségteljesek, ahol szükség van az eszedre, és nem tudsz minden nap rutinból dolgozni, ha szeretnél a kereskedelem sűrűjébe csöppenni, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítóinkkal angol nyelven
  • Rendelések elkészítése
  • Beszállítói és szállítmányozási folyamatok nyomon követése
  • A beszerzéssel kapcsolatos adminisztráció intézése
  • Készletszint figyelés
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentációk kezelése
  • Beszerzési források felkutatása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, és szóban egyaránt
  • Erős excel ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktív szemlélet
  • Az összefüggések meglátása és gyakorlati alkalmazásukra történő javaslattétel

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • SZÉP kártya
  • Erzsébet kártya
  • Készpénz cafeteria
  • Vitaminpénz
  • Dolgozói vásárlás
  • Vidékről felköltözőknek lakhatást biztosítunk
  • Kiváló csapat, remek munkakörülmények
  • Stabil vállalati háttér

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Export-import menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre