www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Feladatok:
  • A gyártási igény folyamatos kielégítése az anyagszükségleti kalkuláción keresztül.
  • A beszerzendő nyers-, csomagolóanyagok és félkész termékek folyamatos monitorozása és azok készleteinek felügyelete.
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Generált beszerzési megrendelések továbbítása, azok nyomon követése.
Elvárások:
  • Beszerzési munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Határozottság, logikai gondolkodásmód.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.
  • MS Office alkalmazások és SAP ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.
Tárgy: Beszerző
Contact: Lilla Orosz

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol