Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (Termékfelelős)

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Megbízónk francia hátterű, a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozása, villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.

Csapatukba

BESZERZŐT (Termékfelelős)

keresünk.

Feladatok

  • Energiaelosztás/automatizálás területen a Beszállítókkal, ill. telephelyekkel való kapcsolattartás
  • Beszállítói rendelések, visszaigazolások, szállítások intézése
  • Folyamatos készlet-, és termék portfólió management
  • A telephelyek, vevők részére folyamatos műszaki és kereskedelmi támogatás
  • Kiadott ajánlatok figyelemmel kísérése, termékekkel kapcsolatos reklamációk kezelése, nyilvántartása, beszállítókkal való egyeztetése
  • Kereskedelmi akciók szervezése, árképzés

Elvárások

  • Min. 2-3 év nemzetközi környezetben szerzett releváns, beszerzési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villamos szakképzettség előny
  • Villamos végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer)
  • Cafeteria, bejárási támogatás
  • Folyamatos szakmai képzések

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dunaharaszti
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Energetika / Villamosság
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre