Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (Nagykanizsa)

Trenkwalder Kft
Régió: Nagykanizsa

Hozzáadva: 2019.09.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Multinacionális partnerünk részére keresünk tapasztalt kollégát az alábbi munkakörbe:

  • Szériagyártáshoz köthető megrendelések karbantartása SAP-ban
  • Beszállítói kapcsolattartás, részvétel tárgyalásokon
  • Fizetési határidők növelése
  • Kapcsolattartás a termeléssel, társosztályokkal és más telephelyekkel
  • Raktárkészlet csökkentésének támogatása
  • Kisebb projektek szakmai vezetése
  • Külsős beszállítók monitorozása
  • Fejesztési javaslatok megtétele

  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves beszerzői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás - mivel a kommunikáció nyelve az angol, ettől sajnos nem tudunk eltekinteni
  • Felsőfokú végzettség
  • Terhelhető, szakmailag magabiztos személyiség

  • Pozíciónak megfelelő juttatási csomag
  • Felelősségteljes, komplex munkakör, szakmai fejlődési lehetőséggel

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagykanizsa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.12.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre