Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs

  • Prizma csoport
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Gazdasági üzletágunkba keressük leendő kollégánkat, három fős beszerzési csapatunkba.

Főbb feladatok:

  • Meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása;
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése;
  • Szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése;
  • Folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása;
  • Fejlesztési és költségmegtakarítási projektekben való részvétel a beszerzés területén;
  • Riportok, prezentációk készítése és bemutatása.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalatra tettél beszerzési területen;
  • Erős MS Office ismereteid vannak;
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés, kiváló tárgyalókészség és komplex gondolkodás jellemez.

Előny:

  • Kifejezetten élelmiszer beszerzésben szereztél szakmai tapasztalatot;
  • Élelmiszeripari ÉS/VAGY dietetikus végzettséggel rendelkezel.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • Versenyképes jövedelmet, egyedi cafeteria lehetőséget;
  • Munkavégzéshez korszerű eszközrendszert (telefon + laptop);
  • Korrekt munkafeltételek és családias, támogató légkört;
  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk, ezért nálunk hosszútávra tervezhetsz;
  • Színes csapatépítő eseményeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is;
  • Jól felszerelt, központi elhelyezkedésű munkahelyet és motiváló környezetet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület.

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot várunk. Köszönjük!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre