www.cvonline.hu

Beszerző (Kecskemét)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Kecskemét
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

A gyár működéséhez szükséges indirect és direct anyagok ill. szolgáltatások beszerzése ill. kapcsolódó beszerzési igények támogatása;
Ajánlatok kérése;
Kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal;
Adminisztrációs feladatok ellátása;
Tenderek és beszállítói szerződések előkészítése;
Új beszállítók felkutatása megtakarítási célból;
Számlaproblémák kezelése.

Követelmények:

Műszaki, közgazdasági vagy logisztikai területen szerzett felsőfokú végzettség;
Autóiparban hasonló területen szerzett tapasztalat;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
B kategóriás jogosítvány;
SAP ismeret;
MS Office felhasználói szintű ismerete;
Jó problémamegoldó képesség;
Jó kommunikációs készség;
Pontosság, precizitás;

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
TÁRGY MEZŐ: Stratégiai beszerző (Kecskemét)
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-58-50

Amit nyújtunk

Lendületes csapat;
Változatos feladatkör;
Stabil, növekvő vállalat;
Vonzó juttatási csomag;

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre