Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Beszerző - INTS/9/293

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.05.06.
Jelentkezési határidő: 2019.06.04.

Mátészalkai gyártó partnercégünk számára keresünk kollegát

Beszerző

pozícióba

Ref.: INTS/9/293

Feladatok:

  • Beszerzői feladatok ellátása
  • Együttműködés a németországi központi logisztikai és beszerzési osztállyal
  • Alapanyag szükséglet és anyag készletek felmérése, nyomon követése, tervezése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, termeléstervezőkkel
  • Rendelési folyamatok menedzselése
  • Reklamációk intézése, koordinálása a beszállítók felé
  • Készletek figyelése, optimalizálása
  • Piackutatási tevékenység, megtakarítási potenciálok feltárása
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Beszerzési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Problémamegoldó készség
  • Határozott magabiztos fellépés
  • Jó tárgyalókészség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Ajánlat:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre