www.cvonline.hu

Beszerző (HF 11-7836)

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.29.

Humanfield header

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Beszerző
HF 11-7836)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi gyártáshoz kapcsolódó alapanyag beszerzések tervezése, koordinációja
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás angol nyelven
  • Beszállítói árak és szállítási határidők nyomon követése
  • Pontos szállítási határidők figyelemmel kísérése, késedelmes szállítás esetén reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Fejér megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7836"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Fejér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő