Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (Élelmiszeripar)

HSA Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.05.28.

Feladatok:

  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Új beszállítók felkutatása
  • Beszállítók versenyeztetése, kiválasztása
  • Beszerzési ártárgyalások lebonyolítása
  • Megrendelések rögzítése, leadása
  • Készletek figyelése, optimalizálása, tervezése

Elvárások:

  • 2 éves hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • Magabiztos Angol vagy Német nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre