Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (CVO_17_ZEK)

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2017.05.05.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, idén 20 éves fennállását ünneplő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • A termeléshez szükséges segédanyagok, karbantartási anyagok, valamint az üzem működéséhez szükséges egyéb általános anyagok, eszközök, stb. beszerzése
  • Ár-érték, minőség és megbízható szállítási feltételek mellett a legkedvezőbb megoldások felkutatása
  • A számítógépes ügyviteli rendszer ismerete és használata
  • A beszállítók folyamatos keresése, minősítése, árajánlatok bekérése és összehasonlító kiértékelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzemi megrendelőkkel
  • Visszaigazolások feldolgozása, határidők és a raktárkészlet folyamatos nyomon követése, utóbbi gondozása és optimalizálása
  • A vállalkozási- és karbantartási szolgáltatási szerződések elkészítése és teljes körű ügyintézése
  • Területspecifikus kimutatások készítése, költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások:

  • Legalább középfokú, kereskedelmi vagy gazdasági végzettség, műszaki érzék
  • Min. 3 év gyártóvállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív, gyakorlatban alkalmazott német nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos MsOffice, ezen belül is Word és Excel ismeret
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a lenti címekre várjuk!

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
www.hubner-group.com/hungary/
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-hungary.com) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.04.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre