Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző - Budapest

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.09.06.
Hirdetés azonosító: 1781096

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Műszaki affinitás, vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Eredményorientált, dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre képes, határozott kiállás, csapatjátékos

Feladatok:

  • Átellenőrzött áruk bevételezése bizonylat alapján
  • Mennyiségi és értékbeli eltérések kezelése, reklamáció indítása és nyomon követése beszállító felé
  • A nyitott megbízásokon lévő rendelések napi diszponálása
  • Megérkezett, diszponált rendelésekről szállítólevelek, számlák kiállítása
  • Minimum készlet kialakítása és paraméterezése
  • Raktári fogyás és minimumkészlet ellenőrzése/karbantartása negyedéves rendszerességgel
  • Beragadt termékek kigyűjtése excel fájlba, vevőjének utánajárása, majd értékesítőjének értesítése
  • Készlet optimalizálása, készlet ellenőrzése napi rendszerességgel, szükséges termékek raktárra történő rendelése
  • Standard termékekre rögzített vevői rendelések lezárása, beszállító felé történő továbbítása
  • Beszállítói visszaigazolások begyűjtése, kapcsolattartás a beszállítóval, hátralékok nyomon követése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik nagy múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre