Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (Budapest, XIII. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

BESZERZŐ

(BUDAPEST XIII. KERÜLET)

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a stratégiai külföldi, valamint belföldi beszállítókkal
  • Ártárgyalások előkészítése és személyes lebonyolítása (angol nyelven)
  • Beszerzési árak alakulásának monitorozása, a kondíciók felülvizsgálata
  • Beszállítók beszerzési volumenének figyelemmel kísérése
  • Javaslattétel új termékcsoportok bevezetésére
  • Termékek értékesítési támogatása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat beszerzési területen
  • Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Külföldi kiküldetések vállalása / utazásra való hajlandóság
  • Rendszerben való gondolkodás, stratégiai látásmód
  • Lendületes, proaktív személyiség

Előny lehet:

  • Német nyelvtudás

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre