Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerző (angol nyelvtudással)

Trenkwalder Kft
Régió: Nagykanizsa

Hozzáadva: 2019.04.22.
Jelentkezési határidő: 2020.04.18.

Gyártó partnerünk részére keresünk elhivatott, tapasztalt kollégát az alábbi munkakörbe:

  • Beszállítói kapcsolattartás, rendelések leadása és nyomonkövetése
  • Készletfigyelés- és tervezés
  • Beszerzési adatok naprakészen tartása, áreltérések ellenőrzése, kiértékelése
  • Beszerzett termékek nyomonkövetése (megrendeléstől a beérkezésig bezáróan)

  • Minimum 2 éves beszerzői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (az angol nyelvhasznált a napi munka része, így ettől sajnos nem tudunk eltekinteni)
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Rugalmas, rendszerben gondolkodó személyiség, aki önállóan és csapatban is hatékonyan dolgozik
Előny:
  • Olasz nyelvismeret

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Stabil munkahely, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • A pozíciónak és felelősségnek megfelelő juttatási csomag

Helyek Nagykanizsa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.04.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre