Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

Human Centrum Kft.
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Partnercégünk a világ vezető nemzetközi autóalkatrész gyártó vállalatává nőtte ki magát a saját területén. Fő profiljuk a csomagtér-fedlapok készítése, kalaptartók gyártása. Már két évtizede Baranya megye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.

Feladatok:

  • Beszerzési részleg vezetése, folyamatok szervezése és kontrollja

  • Alapanyagok, segédanyagok beszerzésének koordinálása

  • Részlegek megrendeléseinek kezelése

  • Beszerzések tervezése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések felügyelete

  • Társszervekkel való együttműködés

  • SAP rendszer használata

  • Rendszeres riportálás a vezetőség részére

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőség, kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot, hogy felvehessük Önnel a kapcsolatot vagy küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pécs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre