Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ (14-9736)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZÉSI VEZETŐ
(14-9736)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3-5 fő beszerző munkájának közvetlen vezetése,
  • Alkatrész és egyéb termékek beszerzésének irányítása,
  • Költségcsökkentési tervek koordinálása (tárgyalások),
  • Beszerzési marketing,
  • Ajánlatok előkészítése,
  • Anyagellátási problémák kezelése,
  • Tárgyalás a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Gyártócégnél, beszerzési vezetőként szerzett tapasztalat (előny: tapasztalat direkt beszerzési területen),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9736”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre