Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs(kínai nyelvtudással)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Kereskedelmi cég budapesti 11. kerületi irodájába keres kollégát

BESZERZÉSI munkatárs KÍNAI nyelvtudással

pozícióba.

Ha igényled a sikert és részese is akarsz annak lenni, egymást keressük.

Feladatok:

  • A beszerzési osztály támogatása
  • Èrtékesítési számok elemzésének elkészítése a szezon beszerzések előtt
  • Részvétel a tervszámok nyomon követésében
  • Termékek keresése
  • Árrés elemzések elkészítése
  • Készletelemzési feladatok
  • További ad hoc feladatok

Elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági diploma
  • beszerzési pozícióban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Professzionális MS Excel tudás
  • Anyanyelvi szintű kínai nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló logikai és elemző képesség
  • Precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SQL tudás
  • Adatbázis kezelő rendszerek alapszintű ismerete (Business Objects)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Elvárt nyelvismeret:

  • Kínai – anyanyelvi szint

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó  cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Kínai
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre