www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik: (MS Office, Vállalatirányítási rendszer beszerzési moduljának ismerete (Oracle előny)
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudása (szóban és írásban egyaránt)
  • operatív beszerzésben szerzett tapasztalattal bír
  • önálló, pontos, megbízható

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban - - fejlődő piacán,
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • operatív beszerzési feladatokat lát el:
  • elindítja és felügyeli a megrendelési folyamatot a beszállítók felé az Oracle rendszeren keresztül
  • nyomon követi a megrendeléseket, folyamatos kapcsolatban van a beszállítókkal
  • részt vesz a szállítói minősítésben
  • kezeli a reklamációkat (számla, igénylő terület)
  • elvégzi a szükséges adminisztrációs folyamatokat (szállító engedélyeztetés, szállítói nyilatkozat, szerződések, jegyzőkönyvek, szállítói adatok, stb.)
  • riportokat készít
  • irodaszer ügyintézés
  • stratégiai beszerzők munkájának támmogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.